Jak se knám dostanete?

Kontakt

Adresa:
Plešivecké náměstí 271, 38101 Český Krumlov
Provozovatel:
Athanor CZ s.r.o.
Zahradní 262
691 42 Valtice
IČO.: 28329554
DIČ: CZ28329554
Loc:
48°48'48''N, 14°18'18''E

Autem

K parkovišti P3, ulicí Lineckou, na křižovatce doleva ulicí Horskou, po 300m je Plešivecké náměstí a na něm náš dům. Zazvoňte z boku a nebo jeďte rovnou průjezdem ke vchodu a zazvoňte odsud.

Vlakem

Cesta pěšky z vlakového nádraží, dlouhá cca 2km trvá 20-30min. Detailní informace o spojích můžete najít na www.idos.cz. Doporučujeme raději si vzít taxi např. zde http://www.green-taxi.cz/.

Autobusem

Cesta pěšky z autobusového nádraží, dlouhá cca 1km, trvá 10-15min. Detaily spojů můžete najít na www.idos.cz nebo na www.studentagency.cz. Doporučujeme raději si vzít taxi např. zde http://www.green-taxi.cz/.

Letecky

Nejbližší letiště Českému Krumlovu jsou v Brně, Vídni, Linzi, Mnichově a Praze. Odsud můžete využít vlakové, autobusové spojení, taxi, shuttle service nebo si můžete auto na letišti přímo pronajmout.

Shuttle service

Tato doprava Vás může přepravit z různých destinací přímo před dveře našeho penzionu. Využít můžete např. tuto firmu http://www.ckshuttle.cz/ nebo http://www.beanshuttle.com/.

Na kole či pěšky

Můžete k nám samozřejmě přijet také pouze s využitím Vaší vlastní síly. Okolní krásné cyklostezky i pěší trasy k tomu přímo vybízí. Kola Vám rádi zdarma uschováme uvnitř našeho penzionu nebo uvnitř zahradního domu.

Neváhejte se zeptat na cokoliv

Velmi rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky. Budeme se snažit Vám odpovědět v co možná nejkratší době.

Náš team

MichalMichal
MartinMartinjednatel společnosti Athanor CZ s.r.o
info@domysdusi.cz+420 720 611 712
BlankaBlankarecepční
MarkétaMarkétarecepční + pokojská