Ubytování Český Krumlov

Romantické a luxusní ubytování Český Krumlov

Naše ubytování Český Krumlov se nachází na malebném náměstíčku jen 300 metrů od historického náměstí Českého Krumlova.

  
 
  

Ubytování Český Krumlov - romantické, luxusní a stylové

(sauna, krb, masážní vany)

Památkově cenný dům byl upraven na romantické ubytování s mimořádně prostornými a pohodlnými místnostmi. Ubytování Český Krumlov disponuje 2 luxusními apartmány a 3 pokoji při celkové kapacitě 10 lůžek s možností 5 přistýlek. Dům je zařízen moderním nábytkem a doplňky, které vyzývavě kontrastují s jeho pradávnou historií.  Apartmány jsou  vybaveny moderní kuchyní s veškerým příslušenstvím. Samozřejmostí jsou LCD televize, satelit, připojení k internetu, minibar, trezor, káva, čaj, cukr, smetana a klimatizace v půdních pokojích. Apartmán č. 1 a pokoj č. 4 disponují masážní vanou. Součástí koupelny apartmánu č. 2 je sauna, která je bezplatně k dispozici hostům v apartmánu. Nezapomenutelné výhledy na starověké město Český Krumlov, zámek a kostel Sv. Víta, které se nabízí z většiny oken domu, přímo vybízí k nekonečným toulkám po křivolakých uličkách a zapomenutých zákoutích tohoto skvostného města.

Ubytování Český Krumlov se zahradou, renesančním sklepem a vinotékou 

Snídaně podáváme v nejstarších částech domu, ve středověkém a renesančním sklepě. Součástí sklepení je i privátní vinotéka majitelů domu. Součástí našeho ubytování Český Krumlov je i okrasná zahrádka, kde si hosté mohou odpočinout po celodenních kulturních nebo sportovních aktivitách. Staletá jabloň jistě všem poskytne dostatek blahodárného stínu tolik potřebného v tropických letních dnech. Hosté, kteří jsou aktivními gurmánsky, mohou oživit své umění grilováním na mobilním grilu, který je na pensionu k dispozici.

Ubytování Český Krumlov s vlastním parkováním zdarma 

Hosté mohou přijet svým vozem až k domu a využít bezplatného parkování přímo u domu. Lze také parkovat na veřejném parkoviště P3 zdarma s naší kartou. Kola lze umístnit ve vstupní síni domu nebo na zahradě dle osobní domluvy. Tak tedy vítejte v našem ubytování Český Krumlov a užívejte plnými doušky nezapomenutelného genia loci Českého Krumlova. Nechejte se unášet nostalgií starých dobrých časů. A když náhodou nostalgie začne přecházet ve smutek, nezapomeňte ochutnat dobrého moravského vína, které smutek určitě vyžene a přinese dobrou náladu. Města s vůní jihu to tak prostě mají a emoce k nim patří.

Ceník ubytování Český Krumlov

Fotogalerie ubytování, penzionu, Českého Krumlova a okolí

 

NAŠE DOMY S DUŠÍ

(ČESKÝ KRUMLOV, MIKULOV, TELČ)

www.domysdusi.cz


copyright © 2011 - apartmanyathanor.cz

"NAŠE DOMY S DUŠÍ"

(Český Krumlov, Telč, Mikulov)


AKTUALITY:

4.6.-2.10.2016

OD ŠUMAVY K TATRÁM - HISTORICKÉ LIDOVÉ KROJE ČESKOSLOVENSKA

Penzion Český Krumlov

 

DOPORUČUJEME: